Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Orły Polskiego Budownictwa 2017


Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. zostało wyróżnione przez Kapitułę Konkursową przyznaniem prestiżowej nagrody Orły Polskiego Budownictwa 2017, w kategorii Zasłużony dla Budownictwa.

Orzeł Polskiego Budownictwa to unikalna nagroda, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród w branży budownictwa. Przyznawana jest firmom, które dynamikę działalności łączą z wysoką jakością.

Zasłużony dla Polskiego Budownictwa to nagroda jubileuszowa przyznawana podmiotom oraz osobom, które od ponad 10 lat dzięki odpowiednim doświadczeniom kreują postawy przedsiębiorcze oraz prowadzą aktywna działalność na rzecz rozwoju polskiej branży budowlanej.

Wcześniej Toruńskiemu TBS Sp. z o. o. w konkursie Orły Budownictwa przyznano II nagroda w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe (2013 r. oraz III nagrodę w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe (2015 r.), natomiast po raz pierwszy zostaliśmy wyróżnieni za całokształt działalności, co cieszy nas tym więcej.
 
Więcej o nagrodzie można znaleźć tutaj:

http://www.orlybudownictwa.pl/o-konkursie/nagrody.html

ttbs-1.jpg
stat_zasl-opb2.png
Srebrne Godło 2016


Niezmiernie miło nam zakomunikować, iż Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. otrzymało tytuł laureata oraz Srebrne Godło na Europejskim Forum Jakości oraz X Jubileuszowej Gali Programu Najwyższa Jakość Quality International.
Z tej okazji do Organizatorów i Laureatów Programu został wystosowany List z Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy:
„Nagradzanie instytucji, przedsiębiorców oraz usługodawców spełniających najwyższe standardy w zakresie zarządzania, oferowanych usług i produktów jest cenną inicjatywą, podnoszącą konkurencyjność polskiej gospodarki. Proszę o przyjęcie wyrazów uznania za popularyzację idei nowoczesnego zarządzania, jako właściwej drogi do odnoszenia sukcesów (…). Wyróżnionym Godłem Quality International 2016 życzę, aby otrzymany tytuł sprzyjał kolejnym sukcesom”.
Program Najwyższa Jakość QI od 10 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. Godło Najwyższej Jakości jest skutecznym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Podczas Gali wręczono nagrody w trzech kategoriach: Produkt, Usługa oraz System Zarządzania. X edycja odbyła się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Lider Zarządzania Nieruchomościami 2015


Niezmiernie miło nam również poinformować, że na podstawie oceny rynkowej, jak i oceny dokonań i efektywności zarządzania przyznany został naszej Spółce tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami 2015. Celem tego  programu jest uhonorowanie i promowanie najlepszych zarządców nieruchomości, którzy efektywnie gospodarują powierzonymi zasobami, prezentując wysoki poziom zarządzania w zakresie profesjonalizmu, jakości, bezpieczeństwa i wiarygodności gospodarczej oraz zaangażowania w dalszy rozwój, stanowiąc wartościowe wzorce do naśladowania.
lider_zn_2015_mini.jpg
Jakość Roku 2014


Z przyjemnością informujemy, że Toruńskie TBS Sp. z o.o. po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem JAKOŚĆ ROKU w kategorii usługa za Budowę mieszkań na zasadach najmu. Zaszczytny tytuł przyznany został w ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU 2014 - największym konkursie w Polsce promującym jakość, a organizowanym przez Fundację Qualitas.
jakosc_roku_mini.jpg
Lider Rozwoju Regionalnego 2014


Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla Toruńskiego TBS Sp. z o. o. W dniu 27.10.2014r., podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach, naszej Spółce został przyznany tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego.

Lider Rozwoju Regionalnego to program wizerunkowy, którego celem jest nagrodzenie firm działających na rynkach regionalnych, których głównym wyznacznikiem działalności jest dbanie o dobro mieszkańców i praca nad rozwojem w swoich regionach. Prowadzącymi program są Polska Agencja Przedsiębiorczości oraz redakcja "Forum Przedsiębiorczości" dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
lider_www_mini.jpg
Jakość Roku 2013

Z przyjemnością informujemy, że naszej Spółce po raz kolejny przyznany został tytuł JAKOŚĆ ROKU w kategorii usługa za Budowę mieszkań na zasadach najmu. Zaszczytny tytuł przyznany został w ramach konkursu JAKOŚĆ ROKU 2013 - największym konkursie w Polsce promującym jakość, a organizowanym przez Fundację Qualitas.
Ogólnopolski Ranking Najlepszych TBS-ów

Niezmiernie miło nam również poinformować, że Toruńskie TBS Sp. z o. o. zajęło 3. miejsce w zorganizowanym przez Strefę Gospodarki - Biznes Magazyn Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych TBS-ów za rok 2014. Wyniki rankingu sporządzono w oparciu o przeprowadzone analizy związane z taki kwestiami jak m.in. osiągane wyniki finansowe, inwestycje, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane nagrody i certyfikaty oraz tzw. autorytet branżowy.

Do osiągnięć Spółki zaliczyć należy również zdobycie tytułów: Gepard Biznesu 2014,  Efektywna Firma 2014 oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

dyplom_jakosc2013_mini.jpg
foto_jakosc2013.jpg
Orły Polskiego Budownictwa 2013

Z przyjemnością informujemy, że dnia 23 listopada 2013r. Toruńskie TBS Sp. z o. o. zostało uhonorowane kolejnym wyróżnieniem. W ramach konkursu Orły Polskiego Budownictwa 2013, decyzją Kapituły, Spółce została przyznana II nagroda w kategorii BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE. Honorowy Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, zaś konkurs zrealizowany został w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020.orzel_mini.jpg
orly_foto.jpg
nagroda_orly_2013.jpg