Menu

O nas

Nasza działalność

Toruńskie TBS Sp. z o. o. dynamicznie działa na lokalnym rynku. Wszystkie nasze nowe inwestycje budowane są w wysokim standardzie, także z myślą o osobach niepełnosprawnych. Projektowana infrastruktura nie posiada żadnych barier architektonicznych, budynki są wyposażone w windy, a w mieszkaniach brak przeszkód takich jak wysokie progi.
Nowe inwestycje znajdować się będą w różnych cześciach miasta – w w Toruniu na Osiedlu Glinki, na terenie Dębowej Góry i przy ul. Rolniczej 5-7, a także w Lubiczu Dolnym.

Działalność Toruńskiego TBS Sp. z o. o.

Toruńskie TBS Sp. z o. o. funkcjonuje od roku 1997. Zgodnie z aktem założycielskim, przedmiotem działania Spółki jest budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu.

Podstawą finansowania inwestycji są kredyty udzielane tbs-om przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Do roku 2013 budowane były mieszkania finansowane z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. Od 2013 Spółka realizuje budowę mieszkań na najem z możliwością wykupu, takie budynki znaleźć można w Chełmży, na ul. Hallera 4, w Toruniu na ul. Szczecińskiej 15, 17, 19, ul. Podgórska 14c oraz na O/M JAR. Lokale w zasobach Toruńskiego TBS Sp. z o. o.są przeznaczone dla osób średniozamożnych, które nie mogą bądź nie chcą zaciągnąć kredytu długoterminowego na mieszkanie własnościowe.

Kontakt