Aktualności

 • 07.10.2020 - Mieszkanie Plus

  Szanowni Państwo,

  informujemy, iż rozpoczęła się budowa Mieszkania Plus przy ul. Okólnej 12 w Toruniu. Wszelkie informaje na temat tej inwestycji możecie Państwo uzyskać na stronie Spółki MDR Toruń

  Infomujemy, iż nabór wniosków będzie prowadzony przez MDR Toruń Sp. z o. o.

   

 • 26.04.2021 - Rusza rekrutacja do programu teleopieki

  Informujemy, iż w ramach eurpejskigo projektu "Kujawsko-Pomorska Teleopieka" Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu odpowiedzialny jest za rekrutację 300 osób zamieszkujących na terenie miasta Torunia, którym rozdysponuje bransoletki życia.
  W projekcie mogą wziąć udział osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego. Projekt zakłada także rozwój usług społecznych w środowisku w postaci pomocy sąsiedzkiej oraz wolontariatu opiekuńczego.

  czytaj więcej

 • 26.04.2021 - Możliwość uzyskania dodatku mieszkaniowego z mocą wsteczną

  Informujemy, iż od dnia 05.01.2021r. uległy zmianie warunki ubiegania się o przyznanie dodatku mieszkaniowego z mocą wsteczną za okres stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, ogłoszonych w powodu COVID-19. 

  czytaj więcej

 • 26.04.2021 - Zasiedlenie budynku przy ul. Poznańskiej 294D

  Informujemy, iż w dniu 22.04.2021 r. nastąpiło uroczyste przekazanie kluczy do mieszkań w budynku przy ul. Poznańskiej 294D. 

  Galerię z zasiedlenia zobaczyć można tu.

  Polecamy materiał TVK Toruń nt. zasiedlenia. Materiał można zobaczyć tu.

Informacje ogólne