Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Procedura rejestracji i użytkowania.


Krok 1.  Należy poprawnie wypełnić wniosek o przyznanie loginu i hasła do systemu e-usługi.

Krok 2.   Po otrzymaniu hasła Użytkownik może zalogować się po raz pierwszy do systemu.

Krok 3.  Podczas pierwszego logowania należy zmienić hasło. Nowe hasło należy przechowywać w bezpiecznym miejscu gdyż nie ma możliwości przypomnienia / odzyskania zapomnianego hasła. W przypadku utraty hasła należy przeprowadzić ponownie procedurę rejestracji. 

Krok 4.  Zmiana hasła przy pierwszym logowaniu. Otrzymane od TTBS hasło służy tylko do pierwszego zalogowania. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze hasło startowe jest znane administratorowi systemu. Po zmianie hasła startowego na hasło utworzone przez Użytkownika nikt z pracowników TTBS nie będzie w stanie go odczytać. Służy to zachowaniu jak największej poufności danych. Drugim powodem jest wygoda Użytkownika - hasła startowe generowane są losowo i nie mają zbyt przyjaznej i łatwej do zapamiętania formy.

Zasady tworzenia nowego hasła: 

Hasło utworzone przez Użytkownika musi spełnić następujące warunki: mieć długość minimalnie 8 a maksymalnie 10 znaków, zawierać przynajmniej jedną cyfrę, zawierać przynajmniej jedną dużą i jedną mała literę.

Przykłady poprawnych haseł to: aaaaaaA1 (8 znaków, przynajmniej 1 duża litera i jedna cyfra), BBBBBBBa1 ( 10 znaków, przynajmniej 1 mała litera i jedna cyfra)


Aktywacje konta, zmiana haseł, problemy z logowaniem:

Aleksandra Filar - Inspektor, tel. 56 653 81 10, email: a.filar@ttbs.pl

Problemy techniczne z działaniem serwisu e-usługi:

Administrator IT: admin@ttbs.pl

O systemie.

System e-usługi umożliwia najemcy sprawdzenie swojego konta czynszowego za pośrednictwem internetu. Aby uzyskać możliwość korzystania z systemu e-usługi należy wypełnić wniosek o przyznanie loginu i hasła. Rejestracja odbywa się dwuetapowo. W pierwszej części należy poprawnie wypełnić wniosek w dziale Rejestracja. Po otrzymaniu loginu i hasła startowego można rozpocząć korzystanie z serwisu.

Rejestracja w systemie E-USŁUGI
Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione
podaj swoje imię
wpisz swoje nazwisko
podaj swój adres e-mailKLAUZULA RODO DOT. OCHRONY DANYCH OSOSBOWYCH