Przyszłe inwestycje

Inwestycja przy ul. Rolniczej 5, 7

Inwestycja przy ul. Rolniczej 5, 7 to planowane dwa budynki z 72 mieszkaniami oraz 23 garażami indywidualnymi. Przemyślana infrastruktura towarzysząca pozwoliła na wkomponowanie placu zabaw w korzystnym miejscu, oraz zadbano o duży parking. Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana.

Planowany czas realizacji to 2021-2022 r.

Inwestycja w Lubiczu Dolnym przy ul. Dworcowej

Inwestycja w Lubiczu Dolnym przy ul. Dworcowej to budynek 3-kondygnacyjny, z 12 mieszkaniami. W budynku zaplanowano 4 garaże indywidualnych.

 

Planowany termin realizacji  - 2021-2022 r.

Inwestycja na OM Glinki - II etap

Inwestycja na OM Glinki etap II to planowany kompleks siedmiu budynków (łącznie 542 mieszkania i 80 garaży), w tym projektuje się 150 mieszkań dla seniorów trzech budynkach wraz z lokalami użytkowymi, z których jeden będzie przeznaczony na klub seniora. 

Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu lasu, a bezpośredni autobus dojeżdża do centrum miasta.

Planowany termin realizacji 2021-2025 r.

Inwestycja na OM Pod Dębową Górą/Batorego

Inwestycja na OM Pod Dębową Górą/ul. Batorego to planowany kompleks ośmiu budynków (łącznie 228 mieszkań), podzielonych na IV etapy realizacji. Z uwagi na występowanie gruntów nienośnych oraz wysoki poziom wód gruntowych część budynków będzie bez podpiwniczenia.
Planuje się mieszkania dla seniorów w dwóch budynkach wraz z pomieszczeniem wspólnego użytku (klubem seniora),
W budynkach podpiwniczonych projektuje się 56 garaży indywidualnych.
Z uwagi na wielkość osiedla i jednocześnie brak usług w okolicy, w budynku od ulicy Batorego planuje się lokale użytkowe w parterze budynku, z możliwością dowolnego podziału powierzchni.

Planowany termin realizacji 2022-2025 r.

Ankiety dla chętnych na mieszkania

Zainteresowanych najmem mieszkania w Toruńskim TBS Sp. z o. o. informujemy, iż istnieje możliwość złożenia ankiety na przyszłe inwestycje. Wszystkie osoby, składające ankiety będą powiadomione telefonicznie o rozpoczęciu właściwego naboru wniosków. Zapewnia to większą ilość mieszkań do wyboru. Złożenie ankiety jest niezobowiązujące oraz nie wiąże się z żadymi dodatkowymi kosztami.