Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Mieszkanie Plus

  2020.10.07 - Mieszkanie Plus

  Szanowni Państwo,

  informujemy, iż rozpoczęła się budowa Mieszkania Plus przy ul. Okólnej 12 w Toruniu. Wszelkie informaje na temat tej inwestycji możecie Państwo uzyskać na stronie Spółki MDR Toruń

  Infomujemy, iż nabór wniosków będzie prowadzony przez MDR Toruń Sp. z o. o.

   

 • 2021.08.04 - Nabór na wolne stanowisko pracy

  Informujemy, iż rozpoczęliśmy nabór na wolne stanowisko pracy Inspektora ds.zamówień publicznych, przygotowania i rozliczenia inwestycji

  Termin składania ofert - 24.08.2021 r. godz. 15:00.

  Szczegóły znaleźć można na naszej stronie BIP

   

 • 2021.07.30 - Informacja o ponownym rozpoczęciu naliczaniu odsetek za nieterminowe wpłaty należności

  Informujemy, iż Toruńskie TBS Sp. z o.o. od 01.08.2021 r. rozpocznie naliczanie odsetek za nieterminowe wpłaty należności za najem lokali mieszkalnych i użytkowych.

 • 2021.07.09 - Mieszkanie Plus

  Informujemy, iż nabór wniosków na Mieszkanie Plus będzie odbywać się w dniach 06-30.09.2021, wyłącznie drogą elektroniczną. Średnia stawka czynszu na ww. inwestycji została ustalona na poziomie 26 zł/m2. Szczegółowe informacje na temt naboru będą podane na 30 dni przed rozpoczęciem naboru.

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na stronie https://www.torun.pl/pl/buduja-sie-mieszkania-plus

  A także do polubienia strony na facebooku https://www.facebook.com/groups/866673313758963 

   

 • 2021.07.02 - Wolne garaże

  Informujemy, iż aktualnie prowadzimy nabór ofert na najem garażu przy ul. Szczecińskiej 15 oraz przy ul. Podgórskej 14c. Szczegóły można znaleźć w zakłdce oferta > garaże.

 • 2021.06.30 - Dostawa i montaż mikroinstalacji w postaci paneli fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków mieszkalnych wielorodzinnych należących do zasobów Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Drzewieckiego 2/ Mohna 67-67 D

  Informujemy, iż ogłoszone zostało postępowanie pn. "Dostawa i montaż mikroinstalacji w postaci paneli fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków mieszkalnych wielorodzinnych należących do zasobów Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Drzewieckiego 2/ Mohna 67-67 D".

  Postępowanie znaleźć można na stronie https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/55571

 • 2021.06.23 - Informacja na temat szczepień przeciwko Covid-19

  W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno dla zarejetrowanych, jak i bez rejestracji. 
  W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:
  21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim), 
  2 Powszechne Punkty Szczepień (Centrum Targowe Park przy u. Szosa Bydgoska 3 oraz Korty Tenisowe na Skarpie, ul. Przy Skarpie 4)
  2 mobilne punkty szczepień w stałych lokalizacjach (CH Plaza i Ratusz Staromiejski)

  W każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca i sierpnia można skorzystać ze szczepienia bez wcześniejszej rejestracji preparatem jednodawkowym Janssen firmy Johnson&Johnson. Wystarczy przyjść do mobilnego punktu szczepień zorganizowanego w Centrum Handlowym Plaza (soboty) czy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego (niedziele, z wyj 4.07. i 1.08.) z dowodem osobistym i można skorzystać z nieodpłatnego szczepienia podczas sobotnich zakupów, czy niedzielnego spaceru. Ze szczepień mogą korzystać również obcokrajowcy.

  WAŻNE! Z uwagi na zamknięcie mostu im. Piłsudskiego we wszystkie weekendy wakacji (począwszy od 25 czerwca) organizujemy również mobilny punkt szczepień dla mieszkańców lewobrzeża:
  4 lipca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 14, przy ul. Gen. J. Hallera 79 zorganizowany zostanie mobilny punkt szczepień. W godz. 10.00-18.00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Janssen firmy Johnson&Johnson (osoby 18+) oraz preparatem Pfizer (dzieci 12+). 

  Więcej informacji na stronie torun.pl (informacja ta będzie aktualizowana na bieżąco).


  Infolinia ds. szczepień i transportu w Toruniu: 56 611 89 00

 • 2021.06.10 - Przebudowa ul. Hallera w Chełmży

  Informujemy, iż otrzymaliśmy informację na temat przebudowy ul. Hallera w Chełmży

  W związku z realizacją zadania inwestycyjnego obejmującego między innymi przebudowę ulicy Gen. J. Hallera w Chełmży na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą P.Skargi i ulicą Mickiewicza informujemy, że dojazd do nieruchomości  zlokalizowanych na tym odcinku ulicy Gen. J. Hallera nie będzie możliwy. Planowany czas robót drogowych od 15.06.2021- 31.07.2021. Za utrudnienia przepraszamy.

 • 2021.05.31 - Zmiany w ruchu na moście im. J. Piłsudskiego

  Informujemy, iż otrzymaliśmy informację o zmianie w ruchu na moście im. J. Piłsudskiego:

   

  W związku z trwającym remontem mostu drogowego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego informujemy, że od 25 czerwca 2021 r. most będzie zamknięty w każdy weekend wakacji. Obiekt będzie zamykany w każdy piątek o godzinie 22.00 i otwierany w każdy poniedziałek o godz. 5.00. Objazd wytyczono mostem gen. Elżbiety Zawackiej. Zakończenie prac weekendowych na moście planowane jest na 31 sierpnia 2021 r.

  Ruch pieszy i rowerowy będzie odbywał się bez zakłóceń.

 • 2021.04.26 - Rusza rekrutacja do programu teleopieki

  Informujemy, iż w ramach eurpejskigo projektu "Kujawsko-Pomorska Teleopieka" Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu odpowiedzialny jest za rekrutację 300 osób zamieszkujących na terenie miasta Torunia, którym rozdysponuje bransoletki życia.
  W projekcie mogą wziąć udział osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego. Projekt zakłada także rozwój usług społecznych w środowisku w postaci pomocy sąsiedzkiej oraz wolontariatu opiekuńczego.

  czytaj więcej

Stronicowanie