Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • 2021.07.30 - Informacja o ponownym rozpoczęciu naliczaniu odsetek za nieterminowe wpłaty należności

  Informujemy, iż Toruńskie TBS Sp. z o.o. od 01.08.2021 r. rozpocznie naliczanie odsetek za nieterminowe wpłaty należności za najem lokali mieszkalnych i użytkowych.

 • 2021.06.30 - Dostawa i montaż mikroinstalacji w postaci paneli fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków mieszkalnych wielorodzinnych należących do zasobów Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Drzewieckiego 2/ Mohna 67-67 D

  Informujemy, iż ogłoszone zostało postępowanie pn. "Dostawa i montaż mikroinstalacji w postaci paneli fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków mieszkalnych wielorodzinnych należących do zasobów Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Drzewieckiego 2/ Mohna 67-67 D".

  Postępowanie znaleźć można na stronie https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/55571

 • 2021.06.23 - Informacja na temat szczepień przeciwko Covid-19

  W Gminie Miasta Toruń szczepienia są dostępne 7 dni w tygodniu, zarówno dla zarejetrowanych, jak i bez rejestracji. 
  W Toruniu działa łącznie 25 punktów szczepień, w tym:
  21 w przychodniach – punktach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) oraz szpitalach (miejskim i wojewódzkim), 
  2 Powszechne Punkty Szczepień (Centrum Targowe Park przy u. Szosa Bydgoska 3 oraz Korty Tenisowe na Skarpie, ul. Przy Skarpie 4)
  2 mobilne punkty szczepień w stałych lokalizacjach (CH Plaza i Ratusz Staromiejski)

  W każdą sobotę i niedzielę czerwca, lipca i sierpnia można skorzystać ze szczepienia bez wcześniejszej rejestracji preparatem jednodawkowym Janssen firmy Johnson&Johnson. Wystarczy przyjść do mobilnego punktu szczepień zorganizowanego w Centrum Handlowym Plaza (soboty) czy na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego (niedziele, z wyj 4.07. i 1.08.) z dowodem osobistym i można skorzystać z nieodpłatnego szczepienia podczas sobotnich zakupów, czy niedzielnego spaceru. Ze szczepień mogą korzystać również obcokrajowcy.

  WAŻNE! Z uwagi na zamknięcie mostu im. Piłsudskiego we wszystkie weekendy wakacji (począwszy od 25 czerwca) organizujemy również mobilny punkt szczepień dla mieszkańców lewobrzeża:
  4 lipca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 14, przy ul. Gen. J. Hallera 79 zorganizowany zostanie mobilny punkt szczepień. W godz. 10.00-18.00 będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Janssen firmy Johnson&Johnson (osoby 18+) oraz preparatem Pfizer (dzieci 12+). 

  Więcej informacji na stronie torun.pl (informacja ta będzie aktualizowana na bieżąco).


  Infolinia ds. szczepień i transportu w Toruniu: 56 611 89 00

 • 2021.04.26 - Możliwość uzyskania dodatku mieszkaniowego z mocą wsteczną

  Informujemy, iż od dnia 05.01.2021r. uległy zmianie warunki ubiegania się o przyznanie dodatku mieszkaniowego z mocą wsteczną za okres stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, ogłoszonych w powodu COVID-19. 

  czytaj więcej

 • 2021.01.22 - Nowy żłobek na OM Solanki

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żłobka przy ul. Włocławskiej 224c w Toruniu.

  Link do strony żłobka

   

Stronicowanie